Новини

Україна

Крим

статті

До виступу Путіна в ООН
Виступ зашуганого і закомплексованого лідера. Це було звернення до "соотєчественніков", а не до світу. 
В стилі Хрущова, але без ботинка. Ботинок на каблуку Путін зняти не міг, бо із-за роста і так ледве з-за трибуни виглядав.
Всі російські путінофіли чекали якоїсь сенсації від цього виступу. 
В результаті вийшов якийсь "пшик" і набір несуразностєй, на кшталт створення "антигітлеровської коаліції" за пропозицією Путіна і на захист Асада... 
Це тоді, коли весь цивілізований світ вважає "гітлерами" якраз їх обох...
Ще один індикатор виступу: демократичний світ готовий захищати людей від тоталітарних режимів. 
Росія готова захищати тоталітарні режими від людей. Це - лінія водорозділу. На щастя, сил для цього у неї немає...
Путін прилетів до Нью-Йорка, щоб показати, що Росія повертається в велику політику, але продемонстрував тільки те, що Росія назавжди її покинула.
Найадекватнішим слухачем путінської промови виявився російський рубль. За час виступу Путіна він упав відносно доллара на 50-т копійок.
Словом, Путіну варто вручити "орден Христофор Колумба". В тому сенсі, що він також прибув до Америки, але ніхрена не пойняв, де він перебуває...
Путін боїться. І є чого боятися. Навіть сам візит до США мав показати, що він такий собі "відчайдух" Смайлик «smile» Але - все-одно страшно.
Короче, як співав на конкурсі гавайської пісні інший Христофор - Христофор Боніфатьіч Врунгель (капітан яхти "Бєда"): "С удовольствием огромным мы приехали сюда... 
Отпустити нас отсюда, будем очень благода..."...
Vitalii Chepynoga

About Павло Заєць

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
«
Next
Следующее
»
Previous
Предыдущее
Загрузка...

Top