К основному контенту

Коли на майдані вбивали людей Булатов відпочивав в Домініканській республіці

Один з лідерів руху - а нині міністр нового Кабміну - Дмитро Булатов підтвердив інформацію про свій відпочинок у Домініканській республіці під час акцій протесту в центрі Києва, повідомляють активісти Автомайдану на своїй сторінці в Facebook, - про це пише Donbass.ua.
Учасники Автомайдану звернулися до їх колишнього лідера Дмитра Булатова з вимогою відзвітувати за зібрані кошти під час акцій протесту в Києві.

«Ми виставили законну і обґрунтовану вимогу відзвітувати про кошти Автомайдану. Ваша істерична реакція на цю вимогу є спробою відвернути увагу від головного питання: Як були витрачені гроші, перераховані небайдужими громадянами? Ми не просимо звітувати виключно перед активом Автомайдану. Звітуйте перед всією громадськістю», - йдеться у зверненні до нинішнього міністра молоді та спорту.


Сьогодні Автомайданівці повідомили в соцмережі, що їх колишній лідер, а тепер міністр молоді та спорту Дмитро Булатов підтвердив інформацію про те, що виїжджав на відпочинок в Домінікану, коли в Києві тривали масові акції протесту.
Булатов також повідомив, що зібрані кошти під час акцій протесту в центрі Києва відняли, коли його викрали невідомі. Більш того, Булатов переконаний, що члени Автомайдану причетні до його викрадення.

«В Автомайдані триває скандал між керівниками, Булатов нарешті підтвердив свій відпочинок в Домінікані, але тепер він звинуватив інших у махінаціях під час використання пожертв і можливої причетності членів Автомайдану до його викрадення», - йдеться в повідомленні Автомайдану в Facebook.
Дмитро Булатов також пообіцяв відзвітувати про зібрані кошти .«Звіт по грошах і багато іншого. Збори Автомайдану з цього приводу - сьогодні о 20.00. У штабі в Укрдому», - сказано на його персональній сторінці вчора, 10 квітня.

Популярные сообщения из этого блога

Ответ ватникам на "Ну, и чего вы добились своим майданом"

- ... и когда русские спрашивают у меня: "Ну, и чего вы добились своей революцией - та же коррупция, те же олигархи...  Что изменилось?". Я даже не знаю, как ответить. Это фраза прозвучала из уст моей ФБ-подруги Оксаны, с которой мы случайно пересеклись в парке Шевченко. Пришлось оказать неотложную дискурс-помощь. - Отвечай предельно кратко и просто.  - Как? - "А вас еб*т?", например. - И всё?  - И всё. Поверь, это оптимальный ответ. Оксана недоверчиво улыбнулась. - Не веришь? Ок. Пример из жизни. У меня за стеной громко тра*ются соседи. Не просто громко, а очень. Иногда кажется, что там заживо расчленяют кого-то. Разумеется, с одной стороны, все эти истошные коитусы привносят в мой быт лёгкий дискомфорт, но с другой - это их квартира и, соответственно, их правила. А теперь представь себе ситуацию: они закончили - нат*лись, наорались. Сидят себе - пьют чай, курят, о жизни болтают.
В этот момент внезапно появляюсь я и задаю им вопрос: "Ну, и чего вы добились с…

Аналіз законопроекту про особливий статус Донбасу. Читати Всім!!!!

Я спробував написати більш-менш безсторонній аналіз закону про особливий статус Донбасу. Вибачте, що довелось вирізати всі епітети "шозахуйня" чи "шотитворишсволоч". - згідно ст. 2 цього закону Законодавство України діятиме на території Донбасу не в повній мірі.  Що саме по собі означає, що ці територія "випадає" з української юрисдикції. Додатково цю тезу потверджують ст. 6, 8 та 9. - згідно ст. 5 цього закону склад прокуратури та судових органів призначаються фактично місцевою владою Донбасу. - згідно ст. 6 цього закону місцеві органи самоврядування визнаються юридично рівними Кабінету Міністрів та окремим міністерствам.  Тобто, місцева влада Донбасу перестає бути підпорядкованою центральній владі, і взаємодія між ними йде за допомогою окремо укладених угод. Додатково цю тезу потверджує ст. 8 та ст. 9. - згідно ст. 8 цього закону місцеві органи влади Донбасу отримують право на укладання власних міждержавних угод.  Саме це і ховається під евфемізмом "тр…

Владимир Познер: Дебилизмом попахивает

Вот не хотел писать ничего про Крым, точнее, хотел, но запрещал себе, потому что столько уже написано, и верных слов сказано, и вранья государства на поверхность вытащено, что и добавить вроде нечего. Но оказалось, что столько моих знакомых, которых я считал адекватными людьми, быстро запросились в бан на всех соцсетях, и показали такое свое лицо, которое не у каждого пенсионера на митинге коммунистов увидишь. Поэтому пишу этот пост и буду на него впредь ссылаться, чтобы не писать снова много букв. Я не буду опираться на чьи-то комментарии и слухи. У нас есть два факта — Украина скинула Януковича и Россия отжала у Украины Крым. Первое. Украина. Это другая страна, с другими законами, гражданами и федеральным устройством. То, что мы отжали у этой страны, пока в ней шли сложные процессы, полуостров, не делает этот процесс легитимным. Представьте, что во время митингов на Болотной Япония бы ввела войска на Курилы, и через две недели там жители проголосовали бы за присоединение. Ситуации од…