К основному контенту

”Братній” народ, або імперські замашки Росії

Україна переживає важкі часи. Вперше за всю незалежність наш “братній” народ відкрито оголосив війну. Хочеться наголосити на слові відкрито. Поясню чому. 23 роки Росія веде проти нас різного роду війни. Це і інформаційна, і прихована війни.
Кремль, мабуть, вщет заповнений Гітлерівськими ідеями, думками, книгами. Здавалося б, ХХІ ст., у всіх є Інтернет, ніхто не вірить у нахабну брехню, але ж ні. Росія двадцять рокіів готувала ґрунт для нападу. Її “п’ята колона” в нашій державі не те, що є, вона процвітає, як ніде інде.
Увесь світ стоїть на вухах через ситуацію в Криму. Росія тут виглядає як справжній українець: “як не з’їм, то понадкусую”. Сучасний Путін – це якась суміш Гітлера зі Сталіним, фашиста з КГБістом.
Згадаймо історію. За декілька років до розпаду СРСР замість того, щоб займатися економікою країни, виходити з кризи, влада вводить війська в Афганістан. Навіщо? Всім добре відомо, що війна, – це коштовна і дорога річ. Чи може собі дозволити дорогу війну країна, яка перебуває на межі розвалу? СРСР іде ввабанк. І зазнає гучного і величезного фіаско. Імперія, яку здавалося, ніхто і ніщо не зможе розвалити, раптом розпадається сама. Звісно, причин було багато. Але одна із них – великі імперські замашки Росії.
А одна з причин війни доволі проста. Відволікти. Населення від того, що у магазинах продуктів нема, але зате наша доблесна армія воює за нашу “родіну”. Коли половина чоловіків у селі поїхали на війну, то якось побутові проблеми сприймаються по-іншому, правда? Але війна вічно тривати не буде, а проблеми побутові повертаються знову і знову.
А тепер погляньмо на сучасну Росію. Велика і могутня федерація з замашками імперії. Яка ніяк не може вивчити одного простого правила: імперії довго не живуть.
Мені здається, що сучасна Російська Федерація повторює не одну, а зразу декілька помилок. Для початку щодня і щохвилини постійне зомбування населення, втовкмачування ідеї братнього народу, або що ще краще так званого старшого брата. Хоча людина, яка хоч трошечки знає історію, розуміє, що це абсурд. В Москві, вибачте, вовки бігали, коли Київська Русь була однією із наймогутніших держав тогочасного світу. Який старший брат?!
Ну і про “п’яту колону” сусіди наші не забувають.
Постійне намагання розсварити народ України. Міф про страшних бендерівців у Львові, яка вбивають росіян, на жаль, працює надзвичайно. На Сході чи в Росії це повторюють як мантру якусь. З власного досвіду скажу, що швидше навпаки в тому самому Криму, мене зустрічали непривітно, розмовляли через зуби і ніяк не могли дочекатися, коли я заплачу їм побільше грошей і поїду назад. То про яких взагалі бендерівців може йти мова?
Далі російське телебачення чудово проводить інформаційну війну. І треба визнати виграє. Взагалі російські ЗМІ – це гарний приклад пропаганди в сучасному світі. Один лише Дмитро Кісельов чого вартий. І щонайгірше на Сході та Півдні України дивляться ці канали і вірять їм! Мені важко зрозуміти, як зараз можна дивитися лише Росія-24 і думати, що це істина в останній інстанції?
І ось так щодня путінська пропаганда промиває мізки і без того проросійським громадянам України. Їм показують жахи про страшну Європу і Захід. А при тому мовчать про страшні речі, які кояться в Росії.
І щонайгірше, є частка росіян, які підтримують Путіна в політиці щодо України. Вони не можуть зрозуміти, як хохли мали нахабність вийти з їхнього рабства. Вони звикли відчувати вседозволеність, відчувати себе королями світу. Вони не хочуть усвідомлювати, що Україна – це самостійна і незалежна держава. Була, є і буде такою. А Росія – імперія. Була, є і за словами різних експертів вже такою не буде.
Кажуть, що росіяни нас підтримують у нашій боротьбі за незалежність. В країні 200 млн населення. Нас підтримало приблизно 100 тисяч людей. Я розумію, що в них там ОМОН, Путін і все таке. Але в нас був Янукович, “Беркут” і снайпери. Ми пройшли вогонь і воду. У всіх значеннях цих слів. Ми поховали сотню людей, а три сотні досі пропали безвісти. І все для чого? Щоб прийшов якийсь Путін і придумав собі, що Україна буде його?
Вибачте, але ми вам не по зубах. З нами правда, сила і воля. А ще весь світ за нашими плечима. І нам Бог помагає.

Соня Сабала

Популярные сообщения из этого блога

Владимир Познер: Дебилизмом попахивает

Вот не хотел писать ничего про Крым, точнее, хотел, но запрещал себе, потому что столько уже написано, и верных слов сказано, и вранья государства на поверхность вытащено, что и добавить вроде нечего. Но оказалось, что столько моих знакомых, которых я считал адекватными людьми, быстро запросились в бан на всех соцсетях, и показали такое свое лицо, которое не у каждого пенсионера на митинге коммунистов увидишь. Поэтому пишу этот пост и буду на него впредь ссылаться, чтобы не писать снова много букв. Я не буду опираться на чьи-то комментарии и слухи. У нас есть два факта — Украина скинула Януковича и Россия отжала у Украины Крым. Первое. Украина. Это другая страна, с другими законами, гражданами и федеральным устройством. То, что мы отжали у этой страны, пока в ней шли сложные процессы, полуостров, не делает этот процесс легитимным. Представьте, что во время митингов на Болотной Япония бы ввела войска на Курилы, и через две недели там жители проголосовали бы за присоединение. Ситуации од…

Вы когда-нибудь поумнеете, а? Дебилы, бл#ть!!!

Российский военный эксперт Виктор Литовкин: Мы уничтожим турецкий черноморский флот за считанные часы  Ну-ну... Русско японская война начиналась с того, что народу твердо пообещали: "Что там той Японии, мы этих узкоглазых макак за месяц шапками закидаем!". Результат - "макаки" устроили русским кровавую баню и позорное поражение.
Польская кампания 20-го года начиналась с того, что Тухачевский пообещал за две недели взять Варшаву и раз и навсегда разобраться с этими наглыми панами.  Результат - "наглые паны" устроили русским кровавую баню и позорное поражение.
Финская война. Собирались "чухну белоглазую" поучить уму-разуму и победоносно взять Хельсинки за пару недель.  Снова. Результат - "чухна" устроила русским кровавую баню и позорное поражение. И только чудовищным напряжением всех сил и заплатив неимоверную цену москва добилась хоть кого-то результата.
Ну про 41-й год и про то, как русские были уверены, что легко будут бить "кол…

Аналіз законопроекту про особливий статус Донбасу. Читати Всім!!!!

Я спробував написати більш-менш безсторонній аналіз закону про особливий статус Донбасу. Вибачте, що довелось вирізати всі епітети "шозахуйня" чи "шотитворишсволоч". - згідно ст. 2 цього закону Законодавство України діятиме на території Донбасу не в повній мірі.  Що саме по собі означає, що ці територія "випадає" з української юрисдикції. Додатково цю тезу потверджують ст. 6, 8 та 9. - згідно ст. 5 цього закону склад прокуратури та судових органів призначаються фактично місцевою владою Донбасу. - згідно ст. 6 цього закону місцеві органи самоврядування визнаються юридично рівними Кабінету Міністрів та окремим міністерствам.  Тобто, місцева влада Донбасу перестає бути підпорядкованою центральній владі, і взаємодія між ними йде за допомогою окремо укладених угод. Додатково цю тезу потверджує ст. 8 та ст. 9. - згідно ст. 8 цього закону місцеві органи влади Донбасу отримують право на укладання власних міждержавних угод.  Саме це і ховається під евфемізмом "тр…