К основному контенту

Батько Путіна воював на стороні Гітлера

В інтернеті гуляє інформація про те, що батько нинішнього президента Росії Володимира Путіна Володимир Спиридонович Путін був офіцером внутрішніх військ НКВД до 1941 року, а на початку війни під Вітебськом нібито здався в полон німцям і при створенні генералом Андрієм Власовим колабораціоністської армії добровільно вступив в неї.

Таку інформацію повідомляє польський журнал "Ангора" (№ 31 від 03.08.2003 року), в якому була опублікованазамітка Жозефа Занявского під назвою "Чи брав участь батько президента Росії в придушенні Варшавського повстання?".

Автор статті посилається на колишнього резидента радянської військової розвідки ГРУ у Швейцарії Віктора Суворова (справжнє ім'я Богдан Різун).
Суворов у 1978 році перейшов на сторону британської розвідки та у секретних лондонських архівах 8-ої британської армії випадково виявив дуже цікаву фотографію з написами.

На фотографії зображено шістьох офіцерів. Троє у мундирах козаків, двоє в німецькій формі і один у формі РОА. Як пояснює Суворов, офіцери у мундирах козаків - це росіяни, що служили в козацьких формуваннях армії генерала Власова, який перебіг до гітлерівців. А перший зліва на фото - це нібито поручик Володимир Путін.

У 1945 році батько нинішнього президента, разом з іншими власівцями, був виданий англійцями Радянському Союзу, стверджує Суворов.

Подібна інформація з'явилася зовсім недавно і про батька Віктора Януковича - Федора.

Згідно з оприлюдненою регіоналами у 2004 році біографії Віктора Януковича, його батько, Федір Володимирович пішов на фронт, де був важко поранений. Однак секрет батька екс-президента України вдалося відкрити деякими архівними документами, які дають підставу вважати, що Федір Янукович, чи то після того, як вилікувався після поранення, чи то після дезертирства співпрацював з фашистськими окупантами.


Популярные сообщения из этого блога

Ответ ватникам на "Ну, и чего вы добились своим майданом"

- ... и когда русские спрашивают у меня: "Ну, и чего вы добились своей революцией - та же коррупция, те же олигархи...  Что изменилось?". Я даже не знаю, как ответить. Это фраза прозвучала из уст моей ФБ-подруги Оксаны, с которой мы случайно пересеклись в парке Шевченко. Пришлось оказать неотложную дискурс-помощь. - Отвечай предельно кратко и просто.  - Как? - "А вас еб*т?", например. - И всё?  - И всё. Поверь, это оптимальный ответ. Оксана недоверчиво улыбнулась. - Не веришь? Ок. Пример из жизни. У меня за стеной громко тра*ются соседи. Не просто громко, а очень. Иногда кажется, что там заживо расчленяют кого-то. Разумеется, с одной стороны, все эти истошные коитусы привносят в мой быт лёгкий дискомфорт, но с другой - это их квартира и, соответственно, их правила. А теперь представь себе ситуацию: они закончили - нат*лись, наорались. Сидят себе - пьют чай, курят, о жизни болтают.
В этот момент внезапно появляюсь я и задаю им вопрос: "Ну, и чего вы добились с…

Аналіз законопроекту про особливий статус Донбасу. Читати Всім!!!!

Я спробував написати більш-менш безсторонній аналіз закону про особливий статус Донбасу. Вибачте, що довелось вирізати всі епітети "шозахуйня" чи "шотитворишсволоч". - згідно ст. 2 цього закону Законодавство України діятиме на території Донбасу не в повній мірі.  Що саме по собі означає, що ці територія "випадає" з української юрисдикції. Додатково цю тезу потверджують ст. 6, 8 та 9. - згідно ст. 5 цього закону склад прокуратури та судових органів призначаються фактично місцевою владою Донбасу. - згідно ст. 6 цього закону місцеві органи самоврядування визнаються юридично рівними Кабінету Міністрів та окремим міністерствам.  Тобто, місцева влада Донбасу перестає бути підпорядкованою центральній владі, і взаємодія між ними йде за допомогою окремо укладених угод. Додатково цю тезу потверджує ст. 8 та ст. 9. - згідно ст. 8 цього закону місцеві органи влади Донбасу отримують право на укладання власних міждержавних угод.  Саме це і ховається під евфемізмом "тр…

Владимир Познер: Дебилизмом попахивает

Вот не хотел писать ничего про Крым, точнее, хотел, но запрещал себе, потому что столько уже написано, и верных слов сказано, и вранья государства на поверхность вытащено, что и добавить вроде нечего. Но оказалось, что столько моих знакомых, которых я считал адекватными людьми, быстро запросились в бан на всех соцсетях, и показали такое свое лицо, которое не у каждого пенсионера на митинге коммунистов увидишь. Поэтому пишу этот пост и буду на него впредь ссылаться, чтобы не писать снова много букв. Я не буду опираться на чьи-то комментарии и слухи. У нас есть два факта — Украина скинула Януковича и Россия отжала у Украины Крым. Первое. Украина. Это другая страна, с другими законами, гражданами и федеральным устройством. То, что мы отжали у этой страны, пока в ней шли сложные процессы, полуостров, не делает этот процесс легитимным. Представьте, что во время митингов на Болотной Япония бы ввела войска на Курилы, и через две недели там жители проголосовали бы за присоединение. Ситуации од…