Новини

Україна

Крим

статті

«Наш президент потонув в імперських амбіціях. Мабуть після олімпіади вирішив, що все можна. І ніхто його не зупинив. Скоєно страшну політичну помилку».
Російський співак Андрій Макаревич, один з небагатьох російських відомих особистостей, хто підтримує Україну, впевнений, що коли закінчиться «масовий психоз», то всі зрозуміють, хто ж насправді посварив Росію й Україну. Про це співак написав у своїй сторінці у Facebook.
«Коли закінчиться загальний психоз (а він закінчиться ) ми всі згадаємо, що Україна — наш сусід і найближчий родич, і ще вчора ми дружили, та ще й як, і не могла вона раптом так неймовірно переродитися. І зрозуміємо нарешті, хто нас посварив. Ну ніяк не сама Україна, і не американці. Нумо, вгадайте, хто?» — спитав у читачів Макаревич.
Пізніше у коментарях до свого запису лідер «Машины времени» додав:
«Наш президент потонув в імперських амбіціях. Мабуть після олімпіади вирішив, що все можна. І ніхто його не зупинив. Скоєно страшну політичну помилку. А розсьорбувати будуть сто мільйонів росіян. І юшка буде дуже гіркою».
Як відомо, Андрій Макаревич не боїться відверто казати, що підтримує Україну та виступає проти тих дій президента Росії Володимира Путіна

About Павло Заєць

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
«
Next
Следующее
»
Previous
Предыдущее
Загрузка...

Top